Kariyer Fırsatları

Günümüz işletmelerinin sermaye yapıları 3 ana bileşkenden oluşmaktadır. Bunlar sırasıyla nakdi sermaye, menkul ve gayrimenkul sermaye ve en önemlisi insan sermayesidir.

Günümüz işletmelerinin sermaye yapıları 3 ana bileşkenden oluşmaktadır. Bunlar sırasıyla nakdi sermaye, menkul ve gayrimenkul sermaye ve en önemlisi insan sermayesidir.

B’iota ailesi olarak bizler en önemli kaynağın İnsan Kaynağı olduğunu biliyoruz. Bu sebeple en önemli yatırımın da insana yapılmasının gerekliliğine inanıyoruz. Şirketimizin başarısında entellektüel sermaye ve entellektüel kasların gelişiminin ne kadar önemli bir itici güç olduğunun bilinci içerisindeyiz.

Başarılı bir kariyer için Türkiye’nin kategorisinde lider Türk firması B’iota Laboratuvarları olarak imkânlar ve fırsatlar dünyası içerisinde eğitim ve deneyim olanakları sunmaktayız. 2002 yılında kurulmuş olmasına rağmen bu kısa süre içerisinde pazarda tüketici güvenini kazanmış markaları ile büyük bir firma haline gelen 30’dan fazla ülkeye de ihracat gerçekleştiren B’iota Laboratuvarları özellikle genç yeteneklere fırsatlar tanımakta, yeni mezun istekli adaylar birçok kurumda yakalayamayacakları fırsatları kurumumuzda elde edebilmektedirler.

Kozmetik alanında saç serisinden cilt bakımına, bebek ürünlerinden gıda takviyelerine ve bitki çaylarına kadar birçok marka ve ürünün yaratıcısı ve üreticisi olan B’iota Laboratuvarları kendine ait yeni tesisleri ve Avrupa’nın en büyük Ar&Ge ve Bitki Araştırma Merkezlerinden birisiyle büyümesini ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı devam ettirmeyi amaçlamaktadır.

İki önemli kriter B’iota ailesi üyelerinin genel özellikleri içerisinde yer almaktadır. Bunlarda birisi yaratıcılık diğeri de zorluklarla mücadele edebilme gücüdür. Bu iki özelliğin kendinizde olduğunu düşünüyorsanız B’iota ailesi içerisinde mutlu ve başarılı bir iş yaşamına sahip olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı en rahat biçimde ifade edebileceğiniz, hatta bu potansiyelinizin geliştirip ortaya çıkarılması için destek göreceğiniz bir kurum olarak B’iota Laboratuvarları bu yolda birçok eğitimle de sizi destekleyecektir.

Gerek iç gerekse dış eğitimler, Kariyer ve Yaşam koçluğu destekleri ile mevcut potansiyeliniz en üst noktaya ulaştırılarak zorluklarla mücadele etme yetiniz, işten ve hayattan keyif alma seviyeniz zirvede olacaktır. Güçlü ve mutlu bir yaşam B’iota’da sizleri beklemektedir.

Neden B'iota?

10 – 15 kişilik bir kadro ile yola çıkıldığı düşünüldüğünde, yaklaşık 35.000 metrekare kapalı alana sahip yeni tesisler 11 yıl içerisinde firmanın ne kadar büyüdüğünün, bu büyümenin de ancak tüketici güvenini kazanmış marka ve ürünlerle olabileceğinin en güzel göstergesidir.

Şu an için yaklaşık 500 kişilik bir kadroya sahip olmasına rağmen yeni tesislerle beraber 1.000 kişilik bir istihdam oluşturmak hedeflenmektedir. Ülke ve topluma hem ekonomik hem de sosyal sorumluluk anlamında artarak katkı sağlamayı sürdürmek temel değerlerimiz arasında yer almaktadır.

30’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye pazarında, bir Türk Markası olarak lider konumda olan firma çalışanları olarak bizler biliyoruz ki böyle bir kurumda görev almak ve bu ailenin bir ferdi olmak, gurur ve mutluluk verici bir duygudur.